gezocht onderhoudsmonteur / garage in de buurt van Den Haag
Submitted by flevert on 2014, September 4 - 13:00
Onlangs ben ik verhuisd van het oosten van Nederland naar de randstand, Den Haag om precies te zijn. Een lange tijd heb ik mijn Triumph TR6 bij mijn vast garage laten onderhouden maar ik zie nu in dat dit geen houdbare situatie is met het heen en weer rijden. Ik ben dus opzoek naar een goede onderhoudsmonteur dan wel garage in de in de regio Den Haag. Graag verneem ik suggeties waar ik terecht kan ik zit dringend op een antwoord te wachten.
Frank
PS Deze vraag staat ook onder het kopje overige
Beste Frank, Zelf doe ik
Beste Frank,
Zelf doe ik eigenlijk al het onderhoud van mijn oldtimers maar voor een Apk ga ik altijd naar garage Pennock in Den Haag.
http://www.autopennock.nl/
Een zeer bedreven monteur met veel kennis van verschillende oldtimer en eerlijke keurmeester. Hij laat je niet de weg op gaan met een slechte auto, geeft altijd zijn eerlijke mening en gedegen advies.
Bij een keuring mag je mee lopen en laat alles zien.
Ik weet van kennissen dat hij voor onderhoud zeer goed is.
Mvg
Ernest
Bedankt ik ga er eens langs
Bedankt ik ga er eens langs en dan kijken wat hij voor mij kan betekenen.
Frank